Drugie życie rolki po papierze toaletowym - konkurs plastyczny

Drugie życie rolki po papierze toaletowym - konkurs plastyczny
Ozdobne pudełka, zabawne postaci, origami – z rolek po papierze toaletowym można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Pokażcie nam, co potraficie z nich zrobić!

Zadanie konkursowe:
• Puśćcie wodze fantazji i wykonajcie swoje małe dzieło przy użyciu rolki po papierze toaletowym! (oczywiście możecie dodatkowo korzystać z innych materiałów znalezionych w domu)
• Zdjęcie Waszej pracy wraz z krótkim opisem jej przygotowania wyślijcie na adres podany na dole.
• Najciekawsze prace zostaną nagrodzone!

Do wygrania:
Zestaw 2 wybranych książek od Wydawnictwa Zielona Sowa
• Brightstorm. Podniebna wyprawa
• Detektyw Pingwin i pechowy rejs
• Gerda. Opowieść o morzu i odwadze. Tom 2
• Misia i jej mali pacjenci. Leśne Przytulisko

Konkurs trwa do 10 kwietnia 2020!
Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.


Zawsze dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Mamy dla Ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej na stronie CzasDzieci.pl. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Życzymy Powodzenia!

P.S. Wychowawczynie klas 1-3 z miłą chęcią postawią dodatkową ocenę za wykonanie pracy. Czekamy na zdjęcia Waszych prac. Możecie je do nas wysłać drogą SMS.

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przedstawiamy zdjęcie, pracy wykonanej przez ucznia klasy 1a-Kostka Bagińskiego.
Gratulujemy pomysłu i czekamy na więcej takich prac.