Sukces naszej szkoły w Międzygminnym Konkursie Języka Angielskiego!

19 czerwca 2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzygminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas VI–VIII, który obejmował zadania ze słuchania, czytania, gramatyki, słownictwa oraz wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych.
Z dumą informujemy, że nasza szkoła zajęła
I miejsce w klasyfikacji drużynowej. To ogromny sukces będący efektem wiedzy, zaangażowania i ciężkiej pracy naszych uczniów.
Dodatkowo Alicja Lewandowska osiągnęła znakomity wynik, zajmując II miejsce w klasyfikacji indywidualnej.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Skip to content