Z Warszawy dotarły do nas bardzo dobre wiadomości! Podczas Mistrzostw Dzielnicy Wawer w Karate Tradycyjnym, organizowanych przez Warszawską Akademię Karate Tradycyjnego, nasza uczennica Luiza Dulkiewicz po raz kolejny pokazała ogromny talent, charakter i sportową determinację.

III miejsce w kumite indywidualnym

V miejsce w kata indywidualnym
Serdeczne gratulacje składam Luizie, Jej Rodzicom oraz Trenerom. Za każdym medalem stoją godziny ciężkiej pracy, wyrzeczeń i konsekwencji, a ten sukces jest tego najlepszym dowodem.

Życzymy kolejnych udanych startów, sportowych emocji i następnych miejsc na podium!