„Aktywnego Poniedziałku” w Halo Mazury

Dnia 15.06.2026 klasa 3b wybrała się do Ośrodka Halo Mazury w Lidzbarku w ramach „Aktywnego Poniedziałku”. Było dużo ruchu, świetnej zabawy i wspólnie spędzonego czasu. Wszyscy wrócili z uśmiechami na twarzach i mnóstwem miłych wspomnień.

Skip to content