Jasełka w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Obrowie

Z ogromną radością i dumą wspominam nasz dzisiejszy udział w jasełkach w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Obrowie Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Obrowie. Cieszę się, że miałem zaszczyt uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Przedstawienie jasełkowe było nie tylko pięknym spektaklem, ale także wyrazem wiary i zaangażowania.
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim dzieciom, które wzięły udział w jasełkach. Wasz talent i zaangażowanie zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Każde ze scen, w których się pojawiłyście, były pełne emocji i pokazywały, jak wiele przygotowań i pracy włożyłyście w to przedstawienie. Jesteście naprawdę niezwykłe!
Nie mogę również zapomnieć o naszych nauczycielkach, Patrycja Rutkowska i Beata Wnuczyńska. Wasze starania i cierpliwość w przygotowaniu dzieci do jasełek, były nieocenione. Dzięki Wam nasze przedszkolaki były doskonale przygotowane i pewne siebie na scenie. To dzięki Waszemu wkładowi mogliśmy zaprezentować tak wspaniałe przedstawienie.
Pragnę także podziękować rodzicom dzieci za ich wsparcie i zaangażowanie w przygotowania. Wasza pomoc była nieoceniona, dzięki Wam mogliśmy stworzyć magiczną atmosferę jasełek. Wasze zaangażowanie i obecność na koncertach to dla nas ogromne wsparcie.
Na koniec chciałbym wyrazić ogromne podziękowanie księdzu Tadeuszowi Lewandowskiemu. Dziękujemy za zaproszenie naszej szkoły do udziału w jasełkach oraz za udzielenie nam możliwości wystąpienia w kościele. Było to dla nas ogromne wyróżnienie oraz wyjątkowe doświadczenie, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Jestem niezwykle dumny z naszych dzieci oraz wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie jasełek. To był wyjątkowy czas, pełen radości i wzruszeń. Dziękuję Wam wszystkim za wspólną pracę i za to, że mogliśmy razem przeżyć tak wspaniałe chwile.
Z wyrazami szacunku,
Przemysław Piotrowski
Fot. Arleta Dulkiewicz – dziękuję
Skip to content