Finał WOŚP 2024

Szanowni Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, Rodzice oraz Samorządowcy!
Chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby złożyć Wam najserdeczniejsze podziękowania za Wasze zaangażowanie i pracę oraz entuzjazm, które pozwoliły na organizację 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Wam udało nam się stworzyć niezapomniane wydarzenie, które przyniosło wiele radości, a przede wszystkim pomoc potrzebującym.
Wasze zaangażowanie, kreatywność i determinacja, które wkładaliście w organizację Finału, naprawdę nas wzruszyły. Wasze pomysły, ciężka praca i ogromne zaangażowanie przyciągnęły uwagę mieszkańców naszej miejscowości, którzy ochoczo włączyli się w wydarzenie, łącząc się w wspólnym celu. Wasze wysiłki przyczyniły się również do tego, że szkoła stała się miejscem spotkań, integracji i wspólnych działań na rzecz innych.
Chcielibyśmy również serdecznie podziękować Rodzicom, którzy wsparli nasze wysiłki, wspierając i motywując swoje dzieci do udziału w finałowych działaniach. Wasza obecność, wsparcie i zaangażowanie były nieocenione, a każdy Wasz gest sprawił, że nasze wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe.
Nie możemy zapomnieć o hojności naszych Sponsorów, którzy okazali nam ogromne wsparcie finansowe i materialne. Dzięki nim mogliśmy zorganizować występy artystyczne, przeprowadzić licytacje oraz sfinansować wiele innych atrakcji. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Waszą hojność i zaufanie, które pokazujecie nam każdego roku.
Ostatnim, ale nie mniej ważnym, nie sposób nie podziękować Władzom Samorządowym na szczeblu gminnym i powiatowym, które wspierały nas w organizacji finału. Wasze wsparcie, zrozumienie i zaangażowanie przyczyniły się do sukcesu całego wydarzenia. Dziękujemy za dostarczenie niezbędnych materiałów, pozwoleń oraz wszelkiej pomocy, której udzieliliście nam na każdym etapie organizacji finału.
Jeszcze raz, serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wasze zaangażowanie, współpraca i hojność są inspiracją dla nas wszystkich, i razem pokazujemy, że nasza społeczność potrafi zrobić wiele dobrego.
Dziękujemy!
Organizatorzy 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Obrowie
Skip to content