Wycieczka rowerowa klasy 5b

 🚴‍♂️🚴‍♀️
Dziś uczniowie klasy 5b wybrali się na pełną wrażeń wycieczkę rowerową do Osieka nad Wisłą. Naszym celem był Taras Widokowy im. M. Kokota, skąd mogliśmy podziwiać piękną panoramę Doliny Wisły i otaczającą przyrodę. 🌳🌞
Kolejnym punktem wyprawy było jezioro w Osieku nad Wisłą, gdzie mieliśmy okazję odpocząć, zjeść drugie śniadanie i spędzić czas na świeżym powietrzu. 🌊🍎
Dopisała nam pogoda, humory i energia do pedałowania. Wszyscy bezpiecznie pokonali trasę, a wspólnie spędzony czas dostarczył wielu miłych wspomnień. 😊
Dziękujemy uczestnikom za wzorową postawę i świetną atmosferę! 💙
Skip to content