Amelia Wierzba MISTRZYNIĄ POLSKI Federacji WADF

Amelia Wierzba MISTRZYNIĄ POLSKI Federacji WADF w improwizacji solo jazz oraz MISTRZYNIĄ POLSKI w improwizacji solo modern! 🥇🥇
Kwiecień, maj i początek czerwca były dla Amelii bardzo intensywne pod kątem turniejowym. Udział tancerki w licznych ogólnopolskich zawodach, m.in w Bydgoszczy, Janikowie, Płocku, Raszynie, Toruniu zaowocował wspaniałymi wynikami. Amelia wielokrotnie triumfowała na scenie, finalnie przywiozła do domu aż 8 złotych medali za 1 MIEJSCA!
Amelia 03.06 w Płocku stanęła do rywalizacji podczas Mistrzostw Polski World Artistic Dance Federation i wywalczyła najwyższe miejsca na podium w stylu improwizacja Jazz i improwizacja Modern.
Dodając ten sukces do wcześniejszych, o których już pisaliśmy, to nasza tancerka jest już poczwórną MISTRZYNIĄ POLSKI!
Ponadto dla Amelii i jej rodziców bardzo ważnym osiagnieciem jest uzyskanie tytułu Finalistki Mistrzostw Polski IDO w stylu modern&contemporary, które odbyły się 26.05 w Raszynie k/Warszawy. Wywalczone finałowe 5 miejsce na najtrudniejszych zawodach w Polsce, napawa dumą i daje bodźca do dalszej ciężkiej pracy, bo efekty tej właśnie pracy są widoczne podczas całego sezonu tanecznego Amelki.
Fot 1,3,4. Tomasz Ginter
Fot 2. arch. prywatne
Fot 5. Magdalena Włodarczyk
Skip to content