Debata na temat bezpieczeństwa

Dzisiaj na zaproszenie Komisariatu Policji w Dobrzejewicach uczestniczyłem w debacie na temat bezpieczeństwa na terenie działania naszego komisariatu.
Po dzisiejszym spotkaniu wychodzę pozytywnie nastawiony na przyszłość, z myślą o tym, że będzie jeszcze bezpieczniej. Dzisiejsza debata służyła zapoznaniu się ze statystykami policyjnymi, działaniami policji, najbliższymi planami Komendanta Pana Tomasza Markowskiego, możliwości poznania wszystkich dzielnicowych z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach – w pierwszej części spotkania oraz możliwości wymiany poglądów i zadawania pytań kierownictwu komisariatu – w części drugiej. Cieszy mnie, że jednym z priorytetów miejscowych policjantów jest bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Wzmożone patrole wokół szkół, walka z dilerami narkotykowymi oraz problem narkomanii wśród nieletnich, to plany na najbliższą przyszłość.
Na koniec dołączam się do podziękowań Wójta Gminy Obrowo Pana Andrzej Wieczyński dla wszystkich Policjantek i Policjantów za ich ciężką, trudną, ale jakże ważną pracę.

LINK klasy 4-6:

http://www.diagnoza-spoleczna.pl/link/4d3c1723934a130ee

Skip to content