Dzień Seniora

Drodzy Seniorzy z Klubu Seniora “Sami Swoi” z Obrowa!
Z okazji Dnia Seniora chcielibyśmy przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia. Jesteśmy szczęśliwi, że nasza szkoła ma przywilej współpracować z tak wspaniałą organizacją, jaką jest Klub “Sami Swoi”. Wasza obecność i zaangażowanie w nasze projekty są niezwykle cenne i inspirują nas do tworzenia jeszcze lepszych działań.
Dziękujemy za Waszą mądrość, doświadczenie i nieustającą chęć pomocy. Wasza obecność jest przykładem tego, jak wiele można osiągnąć w każdym wieku, gdy się ma otwarte i pełne zapału serce.
Życzymy Wam zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Niech każdy dzień będzie dla Was pełen wzruszeń, uśmiechu i siły do dalszego działania. Niech każde kolejne spotkanie w Klubie “Sami Swoi” daje Wam energię i nowe perspektywy.
Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie się rozwijać, przynosząc obopólną satysfakcję i wiele cennych doświadczeń. Dziękujemy, że jesteście częścią naszego życia i życzliwej społeczności.
Niech Dzień Seniora będzie dla Was okazją do celebrowania Waszej wyjątkowości i docenienia Waszego wkładu w nasze społeczeństwo.
Z wyrazami szacunku i gratulacji,
dyrektor i cała społeczność
Szkoły Podstawowej
im. Jana Pawła II w Obrowie
Skip to content