Gala laureatów Plebiscytu Edukacyjnego Gazety Pomorskiej

Dzisiaj o godz. 15:00 w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala, na której wręczono nagrody i dyplomy laureatom Plebiscytu Edukacyjnego Gazety Pomorskiej.
Wśród wyróżnionych znalazła się również nasza szkoła, która zajęła 1. miejsce w konkursie “Szkoła Roku 2022” w powiecie toruńskim. To już drugie tak prestiżowe wyróżnienie po “Orłach Edukacji”.
W imieniu własnym i całego mojego zespołu, dziękuję Rodzicom naszych uczniów za zgłoszenie nas do plebiscytu oraz wszystkim zaangażowanym za oddane głosy. Dzisiaj, kiedy zawód nauczyciela jest tak niedoceniany miło jest nam, że środowisko lokalne dostrzega naszą pracę i oddanie.
Dzisiejszy sukces to święto nas wszystkich, całej społeczności obrowskiej szkoły oraz Obrowo – nasza gmina . Dziękuję wszystkim swoim współpracownikom, zarówno kadrze pedagogicznej, jak i pracownikom administracji i obsługi. To dzięki Waszej codziennej pracy, zaangażowaniu, pasji i dbaniu o najmniejsze szczegóły udało nam się stworzyć markę rozpoznawalną w całym regionie. Bardzo się cieszę i dumny jestem, że dane jest mi kierować taką placówką jak Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie.
Przemysław Piotrowski
Skip to content