Szkoła Podstawowa w Obrowie – Szkołą Roku 2023 Powiatu Toruńskiego!!!

 
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Z wielką radością chciałbym podzielić się z Wami niesamowitą wiadomością! Dzisiaj, na regionalnej gali Plebiscytu Gazety Pomorskiej, nasza Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie została uhonorowana tytułem Szkoły Roku 2023 Powiatu Toruńskiego!
To niezwykłe wyróżnienie jest dowodem na talent, zaangażowanie i ciężką pracę, jaką codziennie wkładamy w edukację naszych uczniów. Jestem niezmiernie dumny z naszej społeczności szkolnej za to, że razem tworzymy tak wyjątkowe miejsce nauki i rozwoju.
Dziękuję niezwykle naszym niesamowitym nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy z pasją i oddaniem kształcą naszych uczniów, inspirując ich do zdobywania wiedzy i rozwijania własnych talentów. Wasze zaangażowanie i poświęcenie są nieocenione.
Naszych kochanym uczniom składam serdeczne gratulacje! To dzięki Waszej ciekawości, chęci do nauki i ciężkiej pracy, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie odnosi tak znaczące sukcesy. Jesteście prawdziwymi gwiazdami!
Nie mogę także zapomnieć o naszych kochanych rodzicach, którzy wspierają nas w naszej misji! Wasze zaufanie i współpraca są nieocenione. Dziękujemy, że z nami jesteście i że razem stworzyliśmy tę wyjątkową szkolną społeczność.
Dziękuję również Organowi Prowadzącemu Obrowo – nasza gmina na czele z Wójtem Panem Andrzejem Wieczyńskim za wsparcie i zaufanie oraz wszystkim naszym przyjaciołom szkoły, którzy zawsze wspierają nasze inicjatywy i działania.
To niezwykłe wyróżnienie jest wspaniałym ukoronowaniem naszej ciężkiej pracy i zobowiązuje nas jeszcze bardziej do dążenia do doskonałości w edukacji. Wierzę, że razem, jako społeczność szkolna, osiągniemy jeszcze więcej.
Jestem pełen wdzięczności i dumy, że mogę być częścią tej niezwykłej szkolnej rodziny. Razem twórzmy przestrzeń, w której nasze dzieci będą mogły spełniać swe marzenia i rozwijać swoje talenty.
Dziękuję jeszcze raz wszystkim za wspólny sukces. Cieszę się, że mogę być dyrektorem tak wspaniałej szkoły!
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Przemysław Piotrowski
Skip to content