Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie uroczyście otwarta po rozbudowie i termomodernizacji

Prace kosztowały 2,5 mln zł, w tym 1 mln 52 tys. pozyskaliśmy z UE

Dziękujemy Uczniom i Pracownikom szkoły za piękną, wzruszającą uroczystość. Profesjonalizm i zarazem naturalność dzieci prowadzących spotkanie oraz aktorów występujących podczas wieczornicy pokazały, jak świetna jest kadra tej placówki. Gratulujemy takich nauczycieli, Panie Dyrektorze! Przemek Piotrowski

Dziękujemy za wszystkie ciepłe, dobre słowa, jakie płynęły do nas ze strony znamienitych gości gali otwarcia. Jakość wieloletniego zarządzania oświatą w naszej gminie są dostrzegane na zewnątrz. To dla nas ważne. – Dziękuję, panie wójcie, że ani razu nie padły dziś słowa o „wydatkach” na oświatę. Mówi pan tylko o „inwestowaniu” w edukację – mówiła podczas uroczystości Kujawsko – Pomorska Kurator Oświaty Maria Mazurkiewicz. – To istotne, ponieważ te inwestycje: nie betonowe, drogowe czy kanalizacyjne, są bezpośrednimi inwestycjami w ludzi. Podkreślał pan, że dla pana najważniejszy jest człowiek. Inwestycje w edukację tego dowodzą. To wspaniała perspektywa. Moim zdaniem najlepsza z możliwych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do rozbudowy szkoły. Było Państwa tak wielu, że trudno wymienić wszystkich. Prosimy, pamiętajmy: ta rozbudowa to nasz wspólny sukces, nasza wspólna inwestycja dla Obrowa.

Skip to content