Dziś uczniowie naszej szkoły wybrali swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego na nową kadencję. Dziękujemy wszystkim kandydatom za zaangażowanie, ciekawe pomysły oraz udział w kampanii wyborczej.

Z przyjemnością przedstawiamy skład nowego zarządu Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący: Aleksander Dobrosielski

Zastępca Przewodniczącego: Antoni Jaworski

Skarbnik: Marcel Iwan
Serdecznie gratulujemy wybranym uczniom i życzymy wielu sukcesów, kreatywnych pomysłów oraz owocnej pracy na rzecz całej społeczności szkolnej!

Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział w głosowaniu i pokazanie, jak ważna jest demokracja w naszej szkole.
