XX Gminny Przegląd Piosenki Religijnej w Osieku nad Wisłą

Nasi uczniowie reprezentowali szkołę podczas XX Gminnego Przeglądu Piosenki Religijnej w Osieku nad Wisłą. Gratulujemy im odważnego występu i pięknej pracy, którą wykonali na scenie.
W kategorii klas I-III swoje umiejętności zaprezentowały Alicja Dzienisz, Maja Lenczewska, Lena Michaliszyn i Julia Zielińska. Wspaniale było zobaczyć, jak nasze najmłodsze uczennice poradziły sobie na scenie i przekazały nam swoje piękne przesłanie za pomocą muzyki.
W kategorii klas IV-VI wystąpiły Paulina Cierniak, Julianna Pęziak, Aleksandra Pniewska, Ewa Górzyńska i Daria Maćkiewicz. Panowała wspaniała atmosfera, gdy nasze uczennice śpiewały swoje piosenki religijne z ogromnym zaangażowaniem i emocjami.
Najstarszą grupę reprezentowały Julia Brzychczy, Lena Paczkowska i Wiktoria Witkowska. Ich występ był niezwykle wzruszający i pełen głębokiego przekazu. Można było poczuć ich pasję do muzyki i wiary.
Całej grupie uczniów serdecznie gratulujemy odwagi i talentu, które zaprezentowali na scenie. Dziękujemy również panu Januszowi Lewandowskiemu i pani Wiolecie Kubackiej za profesjonalne przygotowanie uczniów do tego występu.
Jesteśmy dumni z naszych uczniów i nauczycieli za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły. Pokazaliśmy, że muzyka religijna może być nie tylko piękna, ale także przekazuje ważne wartości i wzrusza serca. Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy dalszych sukcesów!
Skip to content