Szkoła Tańca Break Dance w SP Obrowo

Odkryjcie razem z nami magiczny świat tańca i akrobatyki! 🌟

Szkoła Tańca Break Dance Damian Hubert to miejsce, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Dla wszystkich wspaniałych rodziców poszukujących niezwykłych zajęć dla swoich dzieci oraz dla samych małych artystów spragnionych ruchu i wyzwań, mamy niesamowitą propozycję!

🕺 Nasze zajęcia taneczne to nie tylko nauka kroków, ale również budowanie pewności siebie, kreatywności i współpracy w grupie. Dzieci odkryją swoje talenty, nauczą się rytmu i harmonii oraz przekroczą swoje własne granice.

🤸‍♂️ Dodatkowo, nasze akrobatyczne warsztaty rozwijają siłę, zręczność i koordynację. Dzieci nie tylko nauczą się efektownych figur, ale także zdobędą umiejętności korzystne dla ich ogólnego rozwoju fizycznego.

Przyjdźcie do nas, by razem cieszyć się muzyką, ruchem i radością wspólnego tworzenia. Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także przygoda i przyjaźń, której efekty zobaczycie na parkietach i scenach.

🎉 Niech Wasze dzieci dołączą do naszej wspaniałej społeczności małych tancerzy i akrobatów! Zapisy już trwają, więc nie przegapcie szansy na niezapomnianą przygodę !!!
Zapisy 603-340-242

Skip to content