Złoci szczypiorniści z Obrowa!!

23 stycznia na hali sportowej w Lubiczu Górnym odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w mini piłce ręcznej chłopców klas 5-6.
SP Obrowo wystartowało w tych zawodach jako mistrz Gminy Obrowo. W rywalizacji grupowej wygraliśmy z Grzywną 8:1 i z Łysomicami 4:1. Ostatni mecz to niespodziewana porażka z drużyną z Chełmży 1:4. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w grupie i awansowaliśmy do półfinałów. Mecz o przepustkę do finału rozegraliśmy z gospodarzami z Lubicza. Mecz był początkowo bardzo wyrównany lecz z każdą upływającą minutą nasze przewaga rosła co potwierdzały kolejne strzelone bramki. Wygraliśmy 5:0 i z radością zameldowaliśmy się w finale. Tam czekali już na nas rywale z Łubianki.
Najważniejszy mecz tego dnia rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia rzucając szybko dwie bramki. Rywal się nie podłamał i trafił nam bramkę kontaktową. My zaś poszliśmy za ciosem i dorzuciliśmy jeszcze pięć bramek kończąc mecz wynikiem 7:1!!
Po końcowym gwizdku odbył się taniec radości mistrzów Powiatu Toruńskiego.
Brawa dla chłopców za walkę i nieustępliwość na każdym metrze boiska. Każdy z Nich dołożył cegiełkę do tego tryumfu 🏆🥇🔥👏
J.M.
Skip to content