ZOSTAŃ DYREKTOREM SZKOŁY NA JEDEN DZIEŃ!!!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Już w najbliższą niedzielę 28 stycznia 2024 r. w Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie odbędzie się 32. Finał WOŚP. Z tej okazji, żeby wesprzeć akcję charytatywną, która z moim udziałem odbędzie się po raz 14. w Obrowie, przekazuję możliwość zajęcia mojego miejsca w szkole na jeden dzień.
Gorąco zachęcam do licytowania podczas niedzielnego spotkania w naszej szkole 😀😀😀❤️❤️❤️
Regulamin Licytacji „Dyrektor SP w Obrowie” na jeden dzień
Osoba, która wylicytuje stanowisko dyrektora szkoły na jeden dzień, otrzyma prawo pełnienia obowiązków Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie przez określony dzień, ustalony wcześniej przez organy szkoły.
Nabywca stanowiska dyrektora na jeden dzień musi podpisać oświadczenie, że jest świadomy, iż pełnienie stanowiska dyrektora będzie miało charakter symboliczny i nie obejmuje wykonywania obowiązków o charakterze administracyjnym, prawnym czy finansowym.
Nabywca musi przestrzegać obowiązujących w szkole zasad bezpieczeństwa i regulaminu wewnętrznego, a także respektować decyzje organów szkoły.
Szkoła zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany daty realizacji stanowiska dyrektora na jeden dzień w przypadku wystąpienia nieprzewidywalnych okoliczności.
Kwota wylicytowana za stanowisko dyrektora na jeden dzień zostanie w całości przekazana na cele charytatywne 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Osoba, która wylicytuje nagrodę otrzyma pamiątkowy voucher i terminarz dyrektora szkoły potwierdzający jej status dyrektora na jeden dzień.
Licytacja będzie prowadzona zgodnie z regulaminem 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany lub uzupełnienia regulaminu w przypadku potrzeby.
Zachęcam do zapoznania się z powyższym regulaminem i uczestnictwa w licytacji, która ma na celu zebranie środków na wsparcie celu charytatywnego.
Przemysław Piotrowski
Skip to content