Pierwszy wspólny wyjazd LOWE oraz warsztaty kulinarne/rękodzieło

Tak było na zajęciach z rękodzieła w LOWE w gminie Obrowo. Każdy uczestnik miał możliwość wykonania przepięknych topiarow jesiennych.

 

Było dużo uśmiechu, rozmów i ciekawych pomysłów.na zajęciach z gotowania prowadzonych przez panią Ewę Motyka w ramach zajęć LOWE w gminie Obrowo było smacznie, pysznie, kolorowo i zdrowo. Zupa dyniowa z grzankami i ciasteczka owsiane tak jak szybko zostały zrobione tak jeszcze szybciej zniknęły z talerza
Zapraszamy do zapisów 

Wioska Początku Życia 03.20.2020
Pierwszy wspólny wyjazd LOWE w gminie Obrowo. Było malowanie kaczych i gęsich wydmuszek, pyszne ciasto, kawa i herbata, likier jajeczny, zupa jajeczna, dużo śmiechu i opowieści pań prowadzących, czyli wszystko co powinnien zawierać udany wyjazd.
Dziękuję wszystkim za udział.

ObrowoLOWE

 

Projekt pt. „Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Obrowie” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, w ramach projektu nr WND‑POWR.02.14.00-00-1009/19, działanie: 2.14 Rozwój narzędzi do uczenia się przez całe życie.

W projekcie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie będzie pełnić innowacyjną rolę. Będzie nowoczesną instytucją edukacyjną, społeczną i gospodarczą w pełni zintegrowaną ze społecznością lokalną, której podstawowym celem jest zwiększyć udział osób dorosłych w edukacji ustawicznej.

LOWE to ogromna szansa dla wszystkich osób dorosłych z naszej gminy na skorzystanie z darmowych szkoleń, kursów, seminariów w celu kształcenia i wzmacniania tzw. kompetencji kluczowych oraz umiejętności społecznych.

Każda osoba może zgłaszać swoje sugestie, propozycje, co do oferty ośrodka LOWE, kierować zapytania oraz zgłaszać swoją chęć udziału w szkoleniach, przedsięwzięciach czy innych formach aktywności..

Celem głównym projektu jest zwiększenie dostępności min. 200 osób dorosłych do różnych form uczenia się przez całe życie oraz zapewnienie im wparcia merytorycznego w postaci szkoleń, warsztatów i doradztwa.

Efektem działań będzie zwiększenie udziału osób dorosłych w różnych formach edukacji pozaformalnej, zgodnie z diagnozą potrzeb.

Zatem jeżeli

- Mieszkasz na terenie gminy Obrowo

- Masz ukończone 18 lat

- Chcesz rozwinąć swoje umiejętności kulinarne, zdolności artystyczne, nauczyć się języka obcego, wziąć udział w kursie pierwszej pomocy, a może chcesz rozwinąć swoje umiejętności komputerowe czy cyfrowe

- W aktywny i ciekawy sposób chcesz spędzić czas

To ten projekt jest dla ciebie.

Zapraszamy do zapisów.

 

www.facebook.com/ObrowoLOWE

 

www.obrowo.pl

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

662 647 604, 530 923 065

 

Załącznik nr 5: Wzór oświadczenia uczestnika Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji (uczestnik LOWE) 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE: „Aktywizacja osób dorosłych w ramach ośrodków edukacji LOWE